Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων σήμερα Σάββατο.

Φυσικά ξεχωρίζουν οι αγώνες για την πρώτη αγωνιστική της Super League.

Αναλυτικά στο πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων

Super League

21.30 ΑΕΚ -ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)

19.15 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

19.15 Παναιτωλικός-Ατρόμητος Αθηνών (ΕΡΤ 1)

21.30 Απόλλων Σμύρνης-Α.Ε.Λ. (ΕΡΤ 1)

Premier League

14.30 Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)

17.00 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Λίβερπουλ-Μπράιτον (COSMOTE SPORT1HD)

Liga Nos

23.00 Πόρτο-Γκιμαράες (COSMOTE SPORT9HD)

21.00 Μπενφίκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT8HD)

LaLiga

19.15 Αλαβές-Μπέτις (COSMOTE SPORT2HD)

21.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο (COSMOTE SPORT2HD)

23.15 Βαγιαδολίδ-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT2HD)

Serie A

19.00 Γιουβέντους-Λάτσιο (Novasports3HD)

21.30 Νάπολι-Μίλαν (Novasports3HD)

Eredivisie

19.30 Αγιαξ-Έμεν (Novasports4HD)

21.45 Τσβόλε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

Formula 1 Grand Prix (Βέλγιο)

12.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

15.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

MotoGP GoPro Grand Prix (Αγγλία)

11.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

15.25 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

16.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 GoPro Grand Prix (Αγγλία)

12.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

17.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3 GoPro Grand Prix (Αγγλία)

10.55 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

14.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Bundesliga

16.30 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε (COSMOTE SPORT2HD)

16.30 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (COSMOTE SPORT3HD_

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Νυρεμβέργη (COSMOTE SPORT4HD)

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο (COSMOTE SPORT6HD)

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)

--

14.00 Bundesliga 2: Κολονία-Άουε (COSMOTE SPORT8HD)

16.00 Red Bull Air Race (Ρωσία): Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT9HD)

17.00 EFL Championship Νόριτς - Λιντς (Novasports4HD)

18.00 Ligue1: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports2HD)

18.00 Αυστριακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Άλταχ - Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)

20.30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών: Ελλάδα-Ουκρανία (ΕΡΤ2)

00.00 Τουρνουά Τένις ΑTP 250 Winston-Salem: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)

05.00 UFC Fight Night: Τζάστιν Γκοέτζε - Τζέιμς Βικ (COSMOTE SPORT9HD