Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ATP Masters 1000, Basket League και Euro 2020 - Προκριματικά ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα. 

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Ντανιίλ Μεντβέντεφ 2019 ATP Masters 1000

14:00 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη - Εθνικός Πειραιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2019 - 2020

14:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς - Λος Άντζελες Λέικερς NBA Global Games 2019

14:55 Eurosport 2 Ημιτελικός Τένις

15:00 ΕΡΤ3 Πανασπροπυργιακός - Καβάλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League 2019-2020

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ματέο Μπερετίνι - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP Masters 1000

15:30 Eurosport 1 Γύρος της Λομβαρδιάς Ποδηλασία

15:45 ΕΡΤ Play4 Ηφαιστος - ΑΕΚ Basket League

15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής - Ρέθυμνο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός - Λαύριο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 Περιστέρι - Πανιώνιος Basket League

16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε9 ΠΡΕΜΙΕΡΑ

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία - Ιρλανδία Euro 2020 - Προκριματικά

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κάλεβ - Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20

17:00 Eurosport 2 Ημιτελικός Τένις

17:45 ΕΡΤ2 Ιωνικός Νικαίας Affidea - ΠΑΟΚ Basket League 2019-20

18:45 FOX Sports WAFU Cup of Nations 2019 Ποδόσφαιρο

18:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νήσοι Φερόες - Ρουμανία Euro 2020 - Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία - Ελβετία Euro 2020 - Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Φινλανδία Euro 2020 - Προκριματικά

19:00 Novasports 1HD Γερμανία - Ουγγαρία Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ - Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20

20:00 Novasports 1HD Βέλγιο - Λιθουανία Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 ISL, Νάπολη Κολύμβηση

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιμόκο Κονελιάνο - Μόντσα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών 2019-20

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα - Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 2019 - 2020

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλτα - Σουηδία Euro 2020 - Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νορβηγία - Ισπανία Euro 2020 - Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία - Ελλάδα Euro 2020 - Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λιχτενστάιν - Αρμενία Euro 2020 - Προκριματικά

21:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

23:45 COSMOTE SPORT 3 HD Δανία - Ελβετία Euro 2020 - Προκριματικά

00:00 FOX Sports St Louis Cardinals - Washington Nationals MLB Postseason 2019

03:00 FOX Sports TBC - TBC MLB Postseason 2019