ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ REAL FM

ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ REALFM - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/5/2019

21.45-22.30 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ «ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΡΑΜΑ»

22.30-23.15 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ «ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ»

23.15-00.00 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ «ΣΥΡΙΖΑ» (ΟΜΙΛΙΑ ΑΛΕΞΗ ΤΣΙΠΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ)

00.00-05.00 Δ. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ

----------------------------------------------------------------------------------------------

ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ REALFM - ΣΑΒΒΑΤΟ 25/5/2019

17.00-19.00 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ REALFM - ΚΥΡΙΑΚΗ 26/05 & 02/06

15.00-17.00 Α. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ – Ε. ΣΑΛΑΜΑΡΑ

17.00-19.00 Μ. ΝΙΦΛΗΣ – ΣΤ. ΚΑΣΙΜΗ

19.00-22.00 Δ. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ – Γ. ΨΑΛΤΗΣ (μαζί τους οι Κ. ΡΟΜΠΟΤΗΣ και Π. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ)

22.00-24.00 Δ. ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ – Γ. ΠΑΓΑΝΗΣ

00.00-05.00 Κ. ΛΑΒΙΘΗΣ – Δ. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

05:00-06:00 : ΜΑΝΟΣ ΠΑΡΔΑΛΗΣ

06:00-08:00 : ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΑΛΤΗΣ

08:00-10:00 : ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΣΙΜΗ

10:00-12:00 : ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

12:00-13:00 : ΜΑΝΟΣ ΝΙΦΛΗΣ

13:00-14:00 : ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

14:00-15:30: ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15:30-16:00: AΘΛΗΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

16:00-18:00: ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18:00-20:00: ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

20:00-21:00: ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ (Ε)

21:00-01:00: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΛΑΒΙΘΗΣ

01:00-05:00: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20.00-21.00 «ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΓΡΙΦΟΙ» Δ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18:00 - 20:00 ΛΙΑΝΑ ΚΑΝΕΛΛΗ


ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 

06:00 – 09:00: ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ

09:00-12:00 : ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΟΥΣΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

12:00 – 13:00 : Δ. ΜΑΡΚΟΣ

13.00-15.00 Γ. ΠΑΓΑΝΗΣ-Α. ΓΙΑΜΑΛΗ

15.00-17.00 Γ. ΣΚΟΥΛΕΤΑΚΗΣ

17.00-18.00 Σ. ΔΙΓΕΝΗ

18.00-19.00 Γ. ΛΙΑΝΗΣ

19:00-22:00: REAL SPORTS

22:00-24:00: ΣΑΠΦΩ ΜΑΤΣΙΩΡΗ

24:00-02:00: ΣΑΠΦΩ ΜΑΤΣΙΩΡΗ (E)

02:00-03:00: «ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΓΡΙΦΟΙ». ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (Ε)

03:00-04:00: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΝΗΣ (Ε)


ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00-17:00: ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ

22:00-24:00: ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΚΩΤΣΙΔΗΣ – ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ

24:00-02:00: ΣΑΠΦΩ ΜΑΤΣΙΩΡΗ (H)