Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα
Η αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα εναντίον του Παναθηναϊκού για τη Super League ξεχωρίζει από το πρόγραμμα των αθήτικών μεταδόσεων της ημέρας.

Αναλυτικά:


Super League

15.00 Ξάνθη-ΑΟΚ (Novasports3HD)

17.15 Πανιώνιος-Λαμία (Novasports1HD)

19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

Basket All-Star Game

16.00 Αγώνας με αμαξίδιο (ΕΡΤ1, ΕΡΤ HD)

18.00 Rookies-Veterans & διαγωνισμός τριπόντων (ΕΡΤ1, ΕΡΤ HD)

23οι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06.00 Snowboard - Slopestyle (προκριματικά αντρών)

02.00 Κέρλινγκ (μεικτό - διπλό) (ΕΡΤ2)

03.00 Snowboard - Slopestyle (τελικός αντρών)

04.45 Αλπικό σκι - κατάβαση (τελικός αντρών)

Bundesliga
16.30 Ντόρτμουντ-Αμβούργο (COSMOTE SPORT2HD)

16.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Κολονία (COSMOTE SPORT7HD)

16.30 Χόφενχαϊμ-Μάιντς (COSMOTE SPORT8HD)

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε (COSMOTE SPORT3HD)

LaLiga
14.00 Βιγιαρεάλ-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)

17.15 Μάλαγα-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Λεγανές-Έιμπαρ (COSMOTE SPORT2HD)

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ (COSMOTE SPORT2HD)

Premier League
14.30 Τότεναμ-Άρσεναλ (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ (COSMOTE SPORT1HD)

Ligue 1
18.00 Τουλούζ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

21.00 Ανζέ-Μονακό (Novasports3HD)

Serie A
16.00 Σπαλ-Μίλαν (COSMOTE SPORT5HD)

19.00 Κροτόνε-Αταλάντα (COSMOTE SPORT7HD)

21.45 Νάπολι-Λάτσιο (COSMOTE SPORT1HD)

DIEMA XTRA Sofia Open
14.00 1ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

18.00 2ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)

--

14.00 Bundesliga 2: Ουνιόν Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ (COSMOTE SPORT3HD)

14.30 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λιντς (Novasports1HD)

15.00 Football League: Πανσερραϊκός-Άρης (ΕΡΤ3)

15.30 Πρωτάθλημα Πόλο: Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός (ΕΡΤ2)

17.00 Volley League: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ2)

19.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου (ΕΡΤ2)

20.45 Eredivisie: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports1HD)

21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Τρέντο-Καντού (COSMOTE SPORT4HD)

21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ: Περούτζια-Τσιβιτανόβα (COSMOTE SPORT6HD)

22.30 Primeira Liga: Πορτιμονένσε-Μπενφίκα (COSMOTE SPORT8HD)

01.00 NBA: Μπρούκλιν Νετς-Νιού Ορλίανς Πέλικανς (COSMOTE SPORT4HD)