Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Η εκτός έδρας αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Ούνικς Καζάν για την Euroleague και οι αγώνες από πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

10:30 Eurosport 1 Ελεύθερο σκι | Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

12:20 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

13:05 Eurosport 2 Ελεύθερο Σκι | Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

13:15 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες Σκι

15:00 Eurosport 1 UK Championship Σνούκερ

15:15 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

15:30 ΕΡΤ Sports 1-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1, Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Μηχανοκίνητα

16:20 Eurosport 1 UK Championship Σνούκερ

16:20 Eurosport 1 Ελεύθερο σκι | Ρούκα Σκι

Novasports 6HD Ημιτελικός Davis Cup by Rakuten 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Καρσίγιακα – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

18:00 Novasports Prime Ούνικς Καζάν – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

18:30 Eurosport 2 UK Championship Σνούκερ

18:55 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίσλα | Προκριματικά, άνδρες Σκι

19:00 ΕΡΤ Sports 1 – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1, Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Μηχανοκίνητα

19:30 Novasports 3HD Βέρντερ Βρέμης – Αουε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Μπαρτσελόνα EuroLeague Μπάσκετ

19:35 Eurosport 2 Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Άνδρες Σκι

20:00 Novasports 2HD Τελετή Bράβευσης της Ελληνικής Παραολυμπιακής Ομάδας του Τόκιο

20:00 Novasports 2HD Ζενίτ – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague Μπάσκετ

20:30 Eurosport 1 Champions League Track Ποδηλασία

21:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

21:00 ΕΡΤ Sports 2 Champions League Track, Λονδίνο Ποδηλασία

21:00 Novasports 5HD Άλμπα Βερολίνου – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

21:20 Eurosport 2 Αλπικό Σκι Λέικ Λουΐζ | γυναίκες Σκι

21:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Γκέιτσχεντ – Τσάρλτον Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Φούλαμ – Μπόρνμουθ EFL Championship Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports News Ουέσκα – Βαγιαδολίδ Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 2 UK Championship Σνούκερ

23:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπενφίκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο