Η Ελεονώρα Ζουγανέλη προκάλεσε ανησυχία στους θαυμαστές της με μια φωτογραφία που ανέβασε στα social media. Συγκεκριμένα η αγαπημένη τραγουδίστρια φαίνεται σκεπτική, αγχωμένη και απελπισμένη.
Την εξήγηση έδωσε ίδια η Ελεονώρα Ζουγανέλη, η οποία ανέφερε ότι ο λόγος που δεν βρίσκεται και στα καλύτερά της αυτές τις μέρες είναι πως πρέπει να βγάλει τα καλοκαιρινά ρούχα από τη ντουλάπα της και να βάλει τα χειμερινά.