Χθες η Meryl Streep περπάτησε στη σκηνή του Grand Théâtre Lumière, στην τελετή έναρξης του Φεστιβάλ Κινηματογράφου στις Κάννες, ως επίτιμη καλεσμένη. Βραβεύτηκε με τιμητικό φοίνικα για την μέχρι τώρα πορεία της στην υποκριτική.
Χθες η Meryl Streep περπάτησε στη σκηνή του Grand Théâtre Lumière, στην τελετή έναρξης του Φεστιβάλ Κινηματογράφου στις Κάννες, ως επίτιμη καλεσμένη. Βραβεύτηκε με τιμητικό φοίνικα για την μέχρι τώρα πορεία της στην υποκριτική.