Νίνο και Josephine έκαναν πριν από λίγο καιρό ξανά unfollow ο ένας τον άλλον στο Instagram, για δεύτερη φορά μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα. H κίνηση αυτή ανάμεσα στο ζευγάρι φούντωσε πάλι τις φήμες περί χωρισμού.
Το μεσημέρι της Τετάρτης, ωστόσο, ο Νίνο με μια ανάρτησή του στο Instagram θέλησε να εκφράσει την αγάπη του για τη Josephine και να δείξει ότι ακόμα τίποτα δεν έχει τελειώσει μεταξύ τους.