Στα πλαίσια των εκδηλώσεων της αναβίωσης του καρναβαλιού της Φλωρεντίας, το θρυλικό Palazzo Vecchio άνοιξε για πρώτη φορά και φιλοξένησε στο Salone Dei Cinquecento το αποκριάτικο Gala dinner “Queens in the Palace”.
Στα πλαίσια των εκδηλώσεων της αναβίωσης του καρναβαλιού της Φλωρεντίας, το θρυλικό Palazzo Vecchio άνοιξε για πρώτη φορά και φιλοξένησε στο Salone Dei Cinquecento το αποκριάτικο Gala dinner “Queens in the Palace”.