Ο Σπύρος Μαργαρίτης έκανε την πρώτη του ανάρτηση μετά τον γάμο του με την Τζένη Μελιτά. Όπως είναι γνωστό ο δημοσιογράφος και η παρουσιάστρια ανέβηκαν τα σκαλιά της εκκλησίας το περασμένο Σάββατο έπειτα από πολλά χρόνια σχέσης.
Στην ανάρτησή του ο Σπύρος Μαργαρίτης ανέβασε φωτογραφίες από το μυστήριο και από το ξέφρενο γαμήλιο πάρτι που ακολούθησε και προχώρησε σε μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην αγαπημένη του.