Η Πέγκυ Τρικαλιώτη με μια συγκινητική ανάρτηση στα social media θέλησε να αποχαιρετήσει “Το προξενιό της Ιουλίας”, καθώς ολοκληρώθηκαν για εκείνη τα γυρίσματα.
Η “Κυριακούλα” της επιτυχημένης σειράς του Alpha ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μια τρυφερή φωτογραφία, στην οποία ποζάρει μαζί με τα τηλεοπτικά της παιδιά, τον Γρηγόρη (Δημήτρης Σέρφας) και την Αλεξάνδρα (Μελίνα Λεφαντζή) και τη συνόδευσε με πολύ τρυφερά λόγια.