Η πρόσκληση των διοργανωτών.
Ο Γιώργος Ιωακειμίδης, Υποψήφιος Περιφερειάρχης Αττικής και τα μέλη του συνδυασμού «Αττικός Κύκλος Συνεργασίας & Εμπιστοσύνης» σας προσκαλούν:
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2023 & ώρα 19.30 στο Ωδείο Αθηνών (Ρηγίλλης & Βασιλέως Γεωργίου Β17-19) στην εκδήλωση για την παρουσίαση των υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων του συνδυασμού ενόψει των αυτοδιοικητικών εκλογών.
Θα χαρούμε να σας δούμε εκεί.